نتایج جستجو برای عبارت :

بزرگترین معدن طلای ایران کجاست؟

زراعة الاسنان فی ایران
تهدف زراعة الاسنان فی ایران الى غرس زرعات معدنیة جدیدة مكان الاسنان، عن طریق استبدال الاسنان التالفة او المعطوبة، او لتعویض الاسنان المفقودة، وذلك نتیجة لامراض تتسبب فی تلف متقدم بالاسنان.زراعة الأسنان فی ایران لهدف تجمیلی ووظیفی، وهی تحل مكان الأسنان الطبیعیة. ودائمیة مدى الحیاة، كما نقوم بعملیات زرع الاسنان فی كل الحالات سواء كان عندكم سن مفقود واحد او اثنان او مجموعة.
تستخدم فی مراكز طب الاسنان فی ایران أفضل ا
قیامت است خدایا؟،صدای صور کجاست.؟
تمام زنده ذلیلیم ، دلِ جسور کجاست.؟
به زخمه ی چه کنم های شهر گم شده ام
کجاست کوی صفا، خانه ی سُرور کجاست؟
شدند خیلِ خلایق مرید گوساله
کجاست موسیِ عمران و راه طور کجاست.؟
چقدر یوسف ما زخمی یهودا شد
زِ چاه تا به زلیخا پلِ عبور کجاست .؟
صدای تیشه ی فرهاد را کسی نشنید؟
کجاست عزتتان!؟شوکتِ غرور کجاست؟!
شبِ سمور نخواهم در این هجومِ بلا
برای یک شب راحت، لبِ تنور کجاست ؟*
مرا چنین منگر ! روزگار بد تا کرد.!
ملامتم مکن ای ی
زراعة الاسنان فی ایران
تهدف زراعة الاسنان فی ایران الى غرس زرعات معدنیة جدیدة مكان الاسنان، عن
طریق استبدال الاسنان التالفة او المعطوبة، او لتعویض الاسنان المفقودة،
وذلك نتیجة لامراض تتسبب فی تلف متقدم بالاسنان.
زراعة الأسنان فی ایران لهدف تجمیلی ووظیفی، وهی تحل مكان الأسنان
الطبیعیة. ودائمیة مدى الحیاة، كما نقوم بعملیات زرع الاسنان فی كل الحالات
سواء كان عندكم سن مفقود واحد او اثنان او مجموعة.
تستخدم فی مراكز طب الاسنان فی ایران أ
زیبا ترین و بهترین عکس نوشته های روز صنعت و معدن برای پروفایل و همایش روز صنعت و معدن
بهترین و جذاب ترین و زیبا ترین عکس ها و ژست های همایش روز صنعت و معدن در پشت تریبون و ایده های آن ها
دانلود جدید ترین  و عکس ها و عکس نوشته ها و کاریکاتور های همایش روز صنعت و معدن با کیفیت های مختلف
دانلود فیلم های روز همایش روز صنعت و معدن در سال های مختلف و سخنرانی آن ها در پشت تریبون
دانلود عکس های همایش روز صنعت و معدن و سالروز صنعت و تبریک آن به صنعت گران و
با این معدن می‌توان ایران را از فقر نجات داد؟!

چندی است که در فضای مجازی گزارشی تصویری همراهِ با این توضیح دست به دست می‌چرخد: «غولِ طلای خاورمیانه در ایران که سالانه ۲۷ میلیون تُن سنگِ طلا از آن استخراج می‌شود. بزرگ‌ترین معدنِ استخراجِ طلا که فقط با طلای همین یک معدن می‌شود کلِ ایران را از فقر نجات داد. این سرزمینِ طلایی در شهرِ تکابِ آذربایجانِ غربی قرار دارد. این معدن سالیانه ۱۰ تُن طلای خالص می‌دهد که از این نظر جزو ۱۰ معدنِ طلاییِ ب
دانلود جدید ترین و باحال ترین عکس نوشته های روز صنعت و معدن مبارک باد و دانلود عکس تبریک روز صنعت معدن با لینک مستقیم
دانلود بهترین عکس های زیبا و جالب و کاریکاتور های روز صنعت و معدن و متن تبریک روز صنعت معدن
عکس نوشته های با حال و کاریکاتور های روز صنعت و معدن و دانلود عکس نوشته های زیبا ی و تبریک روز صنعت معدن
بهترین متن های جدید و باحال و تماشاچی پسند و دارای سنگینی مطالب و دانلود عکس های تبریک روز صنعت معدن
دانلود جدید ترین و بهترین و زیبا
مرگ یک کارگر معدن زغالسنگ هشونی بر اثر برق گرفتگی
منابع کارگری در معدن زغال سنگ هشونی طغرالجرد از مرگ یک معدنچی در اثر برق گرفتگی خبر دادند.
حادثه برق گرفتکی معدن زغال سنگ هشونی طغرالجرد در روز جمعه (۲۵ مرداد ماه) منجر به مرگ یک معدنچی شد.
به نقل از کارگرانی که در این معدن زغال سنگ مشغول کارند، گفته می‌شود که همکار فوت شده آنها متاهل و در زمان حادثه ۳۱سال سن داشته است.
به گفته کارگران معدن هشونی علی‌رغم اینکه به نظر می‌رسد عدم رعایت نکات ایم
پس از ۵۶ روز از دستور دادستان زرند
معدن سیلیس به زرند بازگشت
خبرگزاری میزان- معدن سیلیس با پیگیری‌های دادستان زرند به این شهرستان باز پس داده شد.
به گزارش ندای زرند ، معدن سیلیس در منطقه جرجافک زرند که بنا به اتفاقاتی خواسته و ناخواسته در سیستم اداری سال‌ها بود که با نام یکی از شهرستانهای مجاور شهر زرند در حال بهره برداری بود و منافع حاصل از آن در آن شهرستان خرج می شد با پیگیری های دادستان زرند این معدن به شهرستان زرند بازپس داده شد.

سیدمه
وزیر صنعت، معدن و تجارت وارد زرند شد
وزیر صنعت، معدن و تجارت صبح امروز برای بازدید از معادن و مراکز صنعتی و حضور در نشست رفع موانع تولید شهرستان زرند وارد این شهرستان شد.
مهدی باصره رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان زرن با بیان اینکه رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت در ابتدای سفر خود به شهرستان زرند از مجتمع سنگ آهن جلال آباد پیت معدن بازدید می کند، اظهار کرد: در ادامه  پروژه آبگیری(بازیافت آب باطله) شرکت صنعتی فکور صنعت با اعتباری بال
ای نسیم سحر آرامگه یار کجاستمنزل آن مه عاشق کش عیار کجاست
شب تار است و ره وادی ایمن در پیشآتش طور کجا موعد دیدار کجاست
هر که آمد به جهان نقش خرابی دارددر خرابات بگویید که هشیار کجاست
آن کس است اهل بشارت که اشارت داندنکته‌ها هست بسی محرم اسرار کجاست
هر سر موی مرا با تو هزاران کار استما کجاییم و ملامت گر بی‌کار کجاست
بازپرسید ز گیسوی شکن در شکنشکاین دل غمزده سرگشته گرفتار کجاست
عقل دیوانه شد آن سلسله مشکین کودل ز ما گوشه گرفت ابروی دلدار کجاس
تدریس اصول معدنداری در دانشگاه ها
در دنیا معدن و صنایع معدنی در ارتباط با علم توانسته به ارتقای سطوح مختلف ماشین‌آلات، حفاظت از محیط زیست، توسعه برسد. در ایران یکی از موضوعاتی که باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد، آموزش دانشجویان رشته‌های معدنی است.
منصور قربانی، عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی در گفت‌وگو با گسترش‌‌نیوز اظهار‌ کرد: از جمله مهم‌ترین موضوعاتی که باید در معدن و صنایع معدنی مورد بررسی قرار گیرد، مسائل و سیاست‌های کلان معد
شرکت معدن سازی مستقر در ایالات متحده ، Riot Blockchain ، بیش از دو برابر تعداد معدنچیان نسل بعدی بیت کوین (BTC) خود را خریداری کرده است و در 6 ماه مه 1040 Antminer S19s را از Bitmain خریداری کرده است.
کارگران معدن اضافی 1.9 میلیون دلار برای شرکت پس از خرید 1000 رأی S19s Riot که در 30 آوریل فاش شد ، هزینه کردند.
ادامه مطلب
«گشایش نزدیکت کجاست؟! فریادرسیِ سریعت کجاست؟!»
پرسید و پاسخی نشنید. شنید. انگار شنید اما نه آن‌گونه که باید. نه آن‌طور که می‌خواست! آدمی‌زاد هر چه هم مومن، گاهی می‌خواهد ببیند، می‌خواهد بشنود. فریاد می‌زند. بلند فریاد می‌زند. بلندتر فریاد می‌زند. دوباره و هزارباره فریاد می‌زند. «کجاست؟!» پس کجاست آن گشایش نزدیکت؟ کجاست فریادرسیِ سریعت؟! کجاست...؟!
پ.ن: چند وقتی این جمله بی‌اختیار افتاده بود سر زبانِ ذهنم! یادم نمی‌آمد از کجاست! گشتم. پی
کجاست؟
لحظه های خالی و بدون کینه و صبور
عطر خاطرات کهنه ی قدیم
عشق (مثل چشمه مثل رود) دور
دلم گرفته است...
مثل بارش شدید قطره های درد
روی شانه های صبح سادگی
در خیال روز های سرد
کجاست؟
لحظه های خیس انتظار
عشق خالص دو یار
کجاست؟ 
تئاتر بوسه های شب
حرف های گرم و عاشقانه ی دو لب!
کجاست؟
 هوای تازه وخنک
طرح آسمان آبی و بدون لک
دلم گرفته است...
دلم گرفته است...
دلم عجیب تنگ است؛
برای لحظه های عاشقانگی
برای خاطرات خوب و اتفاق های ناگهانگی.
شعر از شاعر خسته:
استودیو عصر جدید کجاست ادرس استودیو مسابقه عصر جدید کجاست تصویربرداری برنامه عصر جدید ادرس دقیق استودیو عصر جدید 
استودیو عصر جدید کجاست
اولین و بزرگ ترین برنامه استعدادیابی تلویزیونی در ایران با نام عصرجدید و با حضور استعدادهای ویژه در زمینه های سرگرمی، هنری و مهارت های ورزشی که از شبکه سه پخش می شود.
وارثشان کیست؟ اوست آری اوست مگر غیر از او می توان تصور کرد که بگویم او کیست او تنها اوست و غیر از او، اویی وجود ندارد آری اوست
او مهدی فاطمه است...............
او کجاست؟ او کجا نیست تا من بگم کجاست، او در تمام کجاها حضور دارد پس من باید ببینم کجام؟ آری کجام؟  من الان در همان کجاییم که او در همان کجاست....
دانلود آهنگ گروه پالت معدن یاقوت | کیفیت خوب و عالی
ترانه ی زیبا از گروه پالت آهنگ معدن یاقوت با کیفیت عالی از جاز موزیک
Exclusive Song: Pallet | Madaneh Yaghout With Text And Direct Links In jazzMusic
متن آهنگ معدن یاقوت گروه پالت»───♫♫●|●|●♫♫───«
ای دشت رویای شقایق ، روشن از تو ، روشن از تو … !
زیباست مثل شعر گفتن ، گفتن از تو ، گفتن از تو … !
قسمت که می آید ، نمیدانی چه زیباست … !
»──|♫●|──«
این کوچه ها پر میشود از شور و غوغا … !
انگار ! مردم سرخوش از صبح بهارند … !
در دست
اگه به من بگن بعد از معدن سخت ترین کار چیه می گم دست شویی رفتن تو آپارتمان :/
شما تصور کن یه طرف اتاق خوبه یه طرفم حال و همه هم دقیقا نشستن :/ خوب گلاب به روتون چطور کارشو کنه خو.
تصور کن گلاب به روتون شماره دو داشته باشی خوب اونم صدا داره آبرو و حیثیت واسه آدم نمیمونه :/
اگه به من بگن بعد از معدن سخت ترین کار چیه می گم دست شویی رفتن تو آپارتمان :/
شما تصور کن یه طرف اتاق خوبه یه طرفم حال و همه هم دقیقا نشستن :/ خوب گلاب به روتون چطور کارشو کنه خو.
تصور کن گلاب به روتون شماره دو داشته باشی خوب اونم صدا داره آبرو و حیثیت واسه آدم نمیمونه :/
قیمت
انگشتر و سنگ فیروزه
قدیمی ترین
معدن فعال سنگ فیروزه در دنیا، در ۵۳ کیلومتری شهر نیشابور قرار دارد. از این معدن
هر ساله حدود ۱۹ تن فیروزه مرغوب استخراج می شود و قدمت این معدن به 5 هزار سال می
رسد. به تازگی دومین معدن فیروزه شهر نیشابور در ۷ کیلومتری معدن قدیمی کشف شده است.
ارزش معدن جدید از جهت میزان سنگ  فیروزه، مشابه
معدن قبلی بیان شده است که ذخیره ۹ هزار تنی را دارد. از هر تن سنگ استخراج شده از
این معدن، ۸ تا ۱۰ کیلوگرم فیروزه تزئینی به دس
از دیگر معادن دهبید می توان به معدن سنگ دهبید، معدن دهبید انگورک، معدن دهبید زارع، معدن دهبید حسن آباد، معدن دهبید ثمین، معدن دهبید احرار، معدن دهبید قمصری و ... اشاره کرد.
از میان این معادن معدن دهبید شایان در رتبه نخست استخراج و فرآوری و فروش قرار دارد که در کارخانه سنگ دهبید نمونه کامل آن تولید می شود.
به همین دلیل است که از تمام نقاط جهان برای استفاده از سنگ های دهبید مسیر های طولانی را معدن سنگ دهبید طی می کنند تا به خرید سنگ دهبید جهت است
تحقیق آماده معدن سرب نخلک - 45 برگ وورد قابل ویرایش
تحقیق آماده معدن سرب نخلک - 45 برگ وورد قابل ویرایش تحقیق آماده معدن سرب نخلک - 45 برگ وورد قابل ویرایش تحقیق آماده معدن سرب نخلک - 45 برگ وورد قابل ویرایش تحقیق آماده معدن سرب نخلک - 45 برگ وورد قابل ویرایش تحقیق آماده معدن سرب نخلک - 45 برگ وورد قابل ویرایش چکیده معدن سرب نخلک یکی از قدیمی ترین معادن ایران می باشد . تجهیزاتی که در معدن مورد استفاده قرار می گیرند همگی از نوع ابتدایی بوده و کار با آنه
بخش سوم علوم هفتم از معدن تا خانه - 11 اسلاید
بخش سوم علوم هفتم از معدن تا خانه - 11 اسلاید بخش سوم علوم هفتم از معدن تا خانه - 11 اسلاید بخش سوم علوم هفتم از معدن تا خانه - 11 اسلاید بخش سوم علوم هفتم از معدن تا خانه - 11 اسلاید بخش سوم علوم هفتم از معدن تا خانه - 11 اسلاید ماده ی اولیه ی مورد نیاز برای تهیه ی بسیاری از مواد و وسایل ، از معدن به دست می آید . تعداد اندکی از مواد به طور مستقیم و بیش تر آن ها بهطور غیر مستقیم از زمین به دست می آیند . درمعادن موا
خروسه کجاست؟رو پرچین
چی داره؟تاج چین چین
بالش رو هی تکون می‌دهبه این و اون نشون می‌ده
می‌گه که خوش به حال منرنگین کمونه بال من
هم قوی، هم قشنگمهیچ کس نیاد به جنگم
بعد چی می‌شه ؟می‌خونه تا خسته می‌شه
وقتی می‌آد به لونهنمونده آب و دونه
نشانه های گنجمعدن سنگ در گنج یابی و دفینه یابی بیان کننده چیستمعدن سنگ با توجه به اینکه با آثار و علائم قدیمی شباهت دارد ،کسانی که به دنیال گنج هستن را گمراه میکند ،در بسیاری از مواقع این معدن سنگ رو با نشانه های پله و صندلی یا کانال اشتباه میگیرند .طبق عکسایی که برای شما قرار دایدیم در این مقاله برش سنگ را نمایش داده است .  در خیلی از مواقع این سنگ ها ده ها و یا صدها کیلیومتر جا به جا می شدند .در معدن سنگ فقط آثار برش سنگ است و نشانه دیگری دیده
سوال پخش زنده روبیکا کجاست 
سوال اکثر کاربران اینترنتی درباره روبیکا

با سرویس رسانه تصویری روبیکا، امکان انتخاب ترتیب پخش برنامه ها یا توقف و پخش مجدد آنها را دارید. همچنین میتوانید از مشاهده برنامه ‏های پخش زنده اینترنتی تلویزیونی لذت ببرید.
ادامه مطلب
معدن دار بازی محبوب و پرطرفدار در سبک بازیهای شبیه سازی از استودیوی بازی سازی Fluffy Fairy Games برای دستگاه های اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده و تا به امروز بیش از ده میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دریافت شده و است.اگر احساس می کنید از علاقه مندان به بازیهای معدن داری و یا شبیه ساز معدن هستید، همین الان Idle Miner Tycoon را برروی گوشی اندرویدی تان نصب کنید.
ادامه مطلب
ما به شما یک بازی استراتژی آنلاین ارائه می دهیم که در واقع یک شبیه
سازی ابر معدن برای طرفداران بیت کوین است. بهترین استراتژی استخراج معدن
را انتخاب کنید، کاربران دیگر را هک کنید و ابر و بیشتر اورکلاک کنید. با
بازی رایگان ما لذت ببرید و به ما در گسترش انقلاب بیتکوین علیه نظام مالی
سرمایه داری کمک کنید.
ابر معدن رایگانسرمایه گذاری برای کسب بیت کوین گلد لازم نیست با 20 GH به صورت رایگان شروع کنید!
هدف ما چیست؟
ما
یک بازی شبیه سازی ابر استخراج من
کجاست انقطاع از امید به نماز های با حال در اتاق های نیمه تاریکِ خلوت و ساکت و اشک های سر قنوت روز های بیکار و بی دل مشغولی و بی دغدغه که تازه نوبت خدا شود... این امید افیونی کی قرار است خاموش شود و وسط روزهای شلوغ و با لباس های کار و ساعت های پر کار و پر دغدغه خدا پرستیم و خودخواهانه دنبال حال خوب و اشک سر قنوت نباشیم...
معدن چیست؟
شاید کمتر کسی بتواند معدن را به درستی تعریف کند. در بسیاری موارد در رسانه های گروهی میخوانیم و یا میشنویم که مثلا «یک معدن بزرگ مس کشف شد». واضح است که چنین مطلبی صحیح نیست، زیرا اگر به محلی معدن گفته می شود، بایستی سال ها پیش کشف شده باشد.
به طور کلی برای اینکه یک استعداد بلقوه موجود در طبیعت که به آن کانسار می گوییم به یک معدن تبدیل شود، کانسار است نه معدن. پس از پی جویی و اکتشاف کانسار و آگاهی از اینکه که کانسار در شرایط فنی و اقتصا
مدیرکل صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر
اینکه شرکت‌های سامسونگ و ال‌جی از ایران نمی‌روند، گفت: هم‌اکنون قطعات و
مواد اولیه یخچال، فریزر و ماشین لباسشویی این شرکت‌ها بارگیری شده است.
به گزارش ایسنا به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، عباس هاشمی با
اعلام این خبر اظهار کرد: خطوط تولید شرکت‌های سامسونگ و ال‌جی (در ایران)
هم‌اکنون فعال است و این دو شرکت برای خروج از ایران برنامه‌ای ندارند.
ادامه مطلب

کجاست آن که مرا و دل مرا بلد استکه خنده‌هاش دلیل حیات این جسد است
مرا نگفته و ننوشته، خوب می‌دانددر امتحان دلم نمره‌اش همیشه صد است
کنار چای به من شعر می‌دهد هرشبسلام اولِ صبح‌ش به بوسه مستند است
دلم برای دلش یا دلش برای دلمقواره‌ی هم و آیینه‌ی تمام‌قد است
نه هیچ برکه و ساحل، نه هیچ چشمه و رودنفس کشیدنِ او وقت خواب، جذر و مد است
به جز ترازوی تقوا چه می‌توانم گفت؟به او که طرز نگاهش تمیزِ خوب و بد است
اگر نیامده امشب به این اتاق بهاردرخت
ما به شما یک بازی استراتژی آنلاین ارائه می دهیم که در واقع یک شبیه
سازی ابر معدن برای طرفداران بیت کوین است. بهترین استراتژی استخراج معدن
را انتخاب کنید، کاربران دیگر را هک کنید و ابر و بیشتر اورکلاک کنید. با
بازی رایگان ما لذت ببرید و به ما در گسترش انقلاب بیتکوین علیه نظام مالی
سرمایه داری کمک کنید.
ابر معدن رایگانسرمایه گذاری برای کسب بیت کوین گلد لازم نیست با 20 GH به صورت رایگان شروع کنید!
هدف ما چیست؟
ما
یک بازی شبیه سازی ابر استخراج من
یا علی رفتم بقیع اما چه سودهر چه گشتم فاطمه آنجا نبودیا علی قبر پرستویت کجاستآن گل صدبرگ خوشبویت کجاستهر چه باشد من نمک پرورده ام دل به عشق فاطمه خوش کرده ام
 #السلام_علیک_یافاطمه‌الزهرا
▪️عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن شهادت دخت نبی اکرم (ص) حضرت زهرا(س)، مادرسادات و ایام فاطمیه▪️
مسیر تو رو به کجاست؟حزب توآنجاستخوشا به حال کسانکه روی کامل ایشانبه سمت خداستهمیشه به راز و نیازسپاسگزاری آسانهمیشه اهل نماز و دعاهمیشه به کار درستشَدید، دور از عوالم سستپی حفظ مقام مقدس روحپی حفظ ساحتِ حرمت جانفرار مدام از آمد شیطانبه سمت سمیعِ بصیربه سمت حضرت رحمانمسیر تو رو به کجاست؟حزب تو آنجاست
فمعکم معکم لا مع عدوّکم...دین ما، دینی کاملا فطری است.1⃣ از طرفی خداوند را معدن همه خوبی‌ها و اسماء و صفات حسنی معرفی میکند.2⃣ از طرف دیگر در زیارت اربعین میخوانیم: السلام علی خلیل الله... . اگر سیدالشهدا علیه السلام، خلیل الله است پس دشمن او، عدوّ الله است.3⃣ اگر کسی خلیل و دوست خداوندی بود که معدن همه خوبی‌هاست، فطرت سالم میگوید باید با او باشیم نه با دشمن او؛ زیرا دشمن او، دشمن همه خوبیهاست. لذا در پایان زیارت اربعین با تاکید میگوییم: فمعکم
تحقیق پتانسیل های معدنی استان قم
دانلود تحقیق رشته مهندسی معدن با موضوع پتانسیل های معدنی استان قم، با نگرش ویژه بر معدن منگنز و نازنج قم، در قالب فایل pdf و در حجم 239 صفحه. در این فایل پتانسیل های معدنی استان قم با نگرشی ویژه بر معدن مورد بررسی و پژوهش قرار گرفته است که به همراه چکیده ...
یک بار گم شدن در ثانیه ها و هزار بار گم شدم در آینه .در آینه انعکاس تصویر من نبود . من به دنبال خودم به دور اینه پرسه می زنم و او تکرار می کند تصویر زنی در تاریکی . تصویر زنی در حجمی از سکوت . 
به خود شک می کنم . انگار لبانم دوخته است . چشم هایم چطور ؟ 
افکارم چطور ؟ باورهایم کجاست ؟ 
من درون سیاه چاله ای گیر کرده ام . طناب کجاست . ؟ 
دست هایت را دراز کنی بر می خیزم . جان می گیرم.  گره ای از لبانم باز می شود . 

ته دنیا کجاست؟
امروز توی اینستاگرام یکی این سوال پرسیده بود،برای اولین بار نوشتم:ته دنیا اونجاست که توی آینه به خودت نگاه میکنی و خودت نمیشناسی. برای من ته دنیا اونجا بود،وقتی بعد از اون روز .... به خودم توی آینه نگاه کردم؛انگار اندازه هزار سال پیر شده بودم و خودم نمیشناختم.
۱. یک نفر که نمی شناسیمش در یک گوشه ای که نمی دانیم کجاست نکته ای که معلوم نیست منبعش کجاست برای درمان کرونا می گوید که مثلا فلان چیز مفید است و آن چیز کمیاب و گران می شود و ما با وجود گرانی و احتمال خطر بیماری دنبال آن می رویم. 
۲.  ۱۲۴۰۰۰ پیغمبر معصوم از گناه و خطا نسخه های معتبر و بی هزینه و خطر  برای سلامتی روح ابدی ما داده اند ما حاضر نیستیم گاهی حتی امتحانش کنیم .
http://ziarani1.blog.ir/     وبلاگ زیارانی
سالها رفت و هنوز
یک نفر نیست بپرسد از من
که تو از پنجره عشق چه ها می خواهی
صبح تا نیمه ی شب منتظری
همه جا می نگری
گاه با ماه سخن می گویی
گاه با رهگذران
خبر گمشده ای می جویی
راستی گمشده ات کیست؟کجاست؟
صدفی در دریا است؟
نوری از روزنه فرداهاست؟
یا خدایی است که از روز ازل پنهان است؟
بارها آمد و رفت
بارها انسان شد
وبشر هیچ ندانست که بود
خود اوهم به یقین آگه نیست
چون نمی داند کیست
چون ندانست کجاست چون ندارد خبر از خود که خداست …
قیصر امین پور
دل به شکل غریبی در تنگنای حوادث دست و پا می زند .از تو چه پنهان حال و هوای دل  مثال ابر تیره است . گرفته و در بند کشیده  .نکند تردید  به رگ و پی زده است .    آفت  تردید ، وقتی به بافت افکارت رسوخ می کند، بند بند وجودت را می سوزاند . از یک طرف تصویر یک لبخند، از فرسنگ ها فاصله سو سو می زند و از سوی دیگر تردیدِ بود و نبود ی که جزء اثباتِ نیستی نبود . 
اکنون دل برای بودنش برای پذیرفتنش ، بهانه می خواهد .شوق زیستن کجاست ؟ 
چشم ها وقتی به دنبال یک نگاه می
معدن یاب با کیفیت و ارزانفلزیاب‌ ها انواع مختلفی دارند و برای اهداف مختلفی استفاده میشوند. معدن یاب با کیفیت و ارزان و اسکنر های گنج یابی نیز در همین دسته بندی عمومی قرار میگیرد . اما ، اسکنرهای گنج نه تنها به فلزات حساس هستند و میتوانند هدف را تعیین کنند، بلکه به لطف عملکرد “شکاف” که در برخی از دستگاههای گنج یاب پیشرفته وجود دارد، میتوانند تنوع زیرخاکی را نیز تشخیص دهند. فلزیاب ها و گنج یاب ها و دفینه یاب ها یا معدن یاب با کیفیت و ارزان از
مدیر مجتمع پتاس خور و بیابانک خبر داد:افق ۱۴۰۸ نقطه طلایی تولید پتاس
به گزارش روابط عمومی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران ؛ امیدرضا محبعلی، مدیر مجتمع پتاس خور و بیابانک با بیان این مطلب گفت: روند افزایشی تولید در بزرگترین معدن شورآبه حوزه خلیج فارس با افزایش تولید پتاس مجتمع به ۱۰۰ هزار تن در افق ۱۴۰۸ همراه خواهد بود.وی در ادامه با اشاره به واقع شدن معدن شورآبه و پلایای پتاس این مجتمع در استان های خراسان جنوبی و اصفهان، گفت: این معدن یکی
امروز به مامان میگم : مامان، به نظرت نامنظم بودن من بده؟
میگن : آره
میگم: حافظ میگه فکر معقول بفرما، گل بی خار کجاست؟ این خار منه مامان :)) اشکال نداره زیاد :))
میگن: ما گل که میخریم با سر قیچی خار هاشو جدا میکنیم....
من :))))

زنگ زدم به آبجی بزرگه. میگم چه انتقادی داری به من؟
میگه چه یهویی. چه انتقادی؟
میگم هرچی! چه بدی ای دارم؟
میگه هیچی یادم نمیاد
میگم نامنظم نیستم؟
میگه نه. اون که بدی نیست.
خندیدم. میگم : میخواستم برات بخونم فکر معقول بفرما، گل بی خا
سلام  دوباره
پس از مدتها
بعد از کلی مشغولیت الکی
سلام به دوباره به لحظه های تکراری
دوباره داستان دزدیده شدن گوشیم و بازگشت به زندگی
دوباره زنده شد من
و دوباره پناه آوردن به اینجا
شاید بی انصافی باشه ولی خیلی خوبه اگه میشد یه نفرم مثل اینجا می داشتم تا این وقتا پناه ببرم به خودش
کسی که بدونم فقط خودم و خودش دردامونو می دونیم
یه نفر که حرف بزنم و حرف بزنه
یه نفر که اشک بریزم و اشک بریزه
یه نفر که آخر آخرش بخندیم و بخندیم وبخندیم تا همه خستگیای رو
یکی از بزرگترین قالیشویی‌های ایران کجاست؟

انتخاب
قالیشویی به ویژه در ایام پایانی سال همواره یکی از دغدغه‌های
ایرانی‌هاست. شستشوی اسلامی و تمیز، بدون آسیب دیدن فرش همواره در اولویت
انتخاب خانواده‌هاست. اما چطور قالیشویی خوب پیدا کنم؟ این سوال یکی از
سوالات بسیار رایج است.
ادامه مطلب
در فلق بود که پرسید سوارآسمان مکثی کردرهگذر شاخه نوری که به لب داشتبه تاریکی شن ها بخشید و به انگشتنشان داد سپیداری و گفتنرسیده به درختکوچه باغی است که از خواب خداسبز تر استو در آن عشق به اندازه پرهای صداقت آبی استمیروی تا ته آن کوچهکه از پشت بلوغ سر به در می آردپس به سمت گل تنهایی می پیچیدو قدم مانده به گلپای فواره جاوید اساطیر زمین می مانیو تو را ترسی شفاف فرا می گیرددر صمیمیت سیال فضا، خش‌خشی می‌شنوی:کودکی می بینیرفته از کاج بلندی بالاجو
قبلا گفته بودم به خاطر این که میزم نزدیک دره، افتخار دربانی و منشی‌گری آزمایشگاه رو دارم و هر کس که دنبال دکتر میم می‌گرده، به محض ورود از من می‌پرسه دکتر کجاست و هر کس در می‌زنه، از من انتظار داره در رو باز کنم.
اما فکر نمی‌کردم ملت با قیافه‌ی من شرطی شده‌باشن و با دیدنم احساس کنن که حتما باید یه چیزی بپرسن!
صبح به محض این که رسیدم دانشکده و با کاپشن و کوله‌پشتی و هدفون وارد آزمایشگاه شدم، آقای قاف که خودش قبل از من و از نمی‌دونم کِی اونج
بازدید وزیر صمت ازمجتمع سنگ آهن جلال آباد زرند
وزیر صنعت معدن وتجارت در ادامه سفرش به استان کرمان امروز ازمجتمع سنگ آهن جلال آباد زرند بازدید کرد.

مدیر طرح و برنامه مجتمع سنگ آهن جلال آباد زرند در بازدید وزیر صمت از این واحد معدنی گفت این مجتمع در زمینی به وسعت 29کیلومتر مربع واقع و عملیات استخراج ارسال 83شروع شده ‌و تاکنون 141حلقه گمانه زنی بامتراژ42هزار متر حفاری اکتشافی انجام شده است.بازدید وزیر صمت ازمجتمع سنگ آهن جلال آباد زرند
 حسن ز
معدن استخراج بیت کوین

ارزهای سنتی - مانند دلار یا یورو - توسط بانکهای مرکزی صادر می شوند. بانک مرکزی می تواند هر زمان که بخواهد بر اساس آنچه فکر می کند باعث بهبود اقتصاد خواهد شد واحد جدید پول را صادر کند.
بیت کوین متفاوت است.
با بیت کوین ، کارگران معادن هر 10 دقیقه بیت کوین های جدید پاداش می گیرند.
میزان صدور در کد تنظیم شده است ، بنابراین کارگران معدن نمی توانند سیستم را تقلب کنند یا بیت کوین ها را از هوای نازک ایجاد کنند. آنها برای تولید بیت ک
مردم به قالیشویی های مجاز  مراجعه کنندایسنا/اصفهان رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت اردستان گفت: مردم در انتخاب قالیشویی‌ها دقت کنند و برای اطمینان از مجاز بودن آنها، از اتاق اصناف و یا اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان استعلام بگیرند.
محمدرضا باقری در حاشیه بازدید از کارگاه های قالیشویی اردستان در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: برخی از قالیشویان غیر مجاز به بهانه شستشوی فرش در آستانه نوروز، آن را سرقت کرده اند و شهروندان باید فرش های خود را به
اسامی کانی‌هایی با نام‌های ایرانی
بیرونیت (Birunite)سیلیکات کلسیم و کربنات کلسیم آب‌دار.این کانی در سال 1957میلادی کشف و به افتخار دانشمند ایرانی، ابوریحان بیرونی نامگذاری شد تا بزرگداشتی بر پژوهش‌های وی درباره کانی ها و سنگ‌ها باشد.
آویسنیت (Avicennite)اکسید تالیم و آهن.این کانی در سال 1958میلادی کشف شد و به افتخار دانشمند ایرانی، پورسینا (ابوعلی سینا، ابن سینا)، نام‌گذاری شد. پورسینا نخستین طبقه‌بندی کانی‌ها را در کتاب شفا آورده ‌است.
تالمسیت (
تولیدی کفش کجاست؟
کفاشی رضوان تولیدکننده کفش های مجلسی و راحتی زنانه مردانه و بچه گانه با 20 سال سابقه فعالیت در خدمت هموطنان عزیز می باشد.
بیش از 50 مرکز کارگاهی خانگی فعال در عرصه تولید انواع کفش و دمپایی های ارزان قیمت و با بیش از 200 مدل متنوع کفش زنانه کفش مردانه و کفش های بچگانه وفانتزی

- ارسال به سراسر کشور در اسرع وقت
- ارسال در همان روز ثبت سفارش
- ارسال دقیقا طبق تصاویر محصولات
- قیمت های ارزان و رقابتی در سراسر کشور

مشاهده محصولات و ق
بسته پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت در راستای حمایتی از بخش تولید و تجارت منتشر شد. شیوع ویروس کرونا در کشور و اثرات ناشی از آن بر بخش تولید و تجارت موجب شد تا وزارت صنعت، معدن و تجارت به‌عنوان متولی این بخش برای کاهش اثرات مخرب این ویروس بر اقتصاد بنگاه‌های تولیدی بسته‌ای پیشنهادی را تدوین کند تا به این طریق در دوران کرونا بنگاه‌های تولیدی بتوانند ادامه حیات دهند.

در بسته پیشنهادی از سوی این وزارتخانه راهکارهای سیاستی از طرف «عرضه
کجاست مثل خدیجه ...
قالت أم سلمة فلما ذكرنا خدیجة بکی رسول الله ثم قال خدیجة و أین مثل خدیجة صدقتنی حین كذبنی الناس و وازرتنی على دین الله و أعاننی علیه بمالها إن الله عز و جل أمرنی أن أبشر خدیجة ببیت فی الجنة من نصب الزمرد لا صخب فیه و لا نصب .
ام سلمه رضوان الله علیها گفت: هر وقت ذکر حضرت خدیجه سلام الله علیها می‌کردیم رسول خدا صلی الله علیه گریان می‌شد و سپس می‌فرمود: خدیجه و کجاست مثل خدیجه؟ او در آن هنگام که مردم مرا تکذیب کردند، مرا تصدیق
به حدی حوصله ی هیچ کسی و هیچ کاری رو ندارم که کار گروهی رو که استاد گفته با یکی از هم کلاسی هام انجام بدم و هم کلاسیم گفته بود که امشب بنویسیمش ، پیچوندم و الان اومدم توی حیاط خوابگاه قدم می زنم. :)) به هم کلاسیم هم پیام دادم که امشب حوصله ی نوشتن رو ندارم. :)
هوا یه کم سرده ولی با خودم فکر کردم ارزشش رو داره که ماه رو ببینم و یه کم توی هوای آزاد قدم بزنم.ولی ماه معلوم نیست کجاست!پس ماه کجاست؟؟؟؟؟؟؟چرا توی آسمون نیست؟فقط آسمون شب و چند تایی ستاره ه
 مدیرعامل بانک صنعت و معدن: شاهد تحول اساسی در گروه سایپا هستیم/ بانک صنعت و معدن و گروه سایپا، کارگروه مشترک حمایت مالی از تولید تشکیل دادند
مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت: برنامه گروه خودروسازی سایپا در زمینه تولید محصولات جدید و اجرای طرح‌های توسعه‌محور در این مجموعه موجب دلگرمی جامعه و ما در شبکه بانکی کشور است.
ادرس کانال ما را در تلگرام خود سرچ کنید و جوین شوید
khabaresobgahi@
 سایپا از محل تجدید ارزیابی دارایی ها افزایش سرمایه دارد آن هم در
تلویزیون جی پلاسبرای راهنمای مشخصات و خرید کالا و مشاوره رایگان به لینک زیر مراجعه بفرمایید 

مقالات تلویزیون
تلویزیون جی پلاس Goldiran Plus فروشگاه تی وی فول تلویزیون جی پلاس ساخت کجاست
تلویزیون جی پلاس گلدیران تلویزیون جی پلاس خوبه
معرفی برند جی پلاس گلدیران|Goldiran Plus ال جی
گارانتی تلویزیون جی پلاس|تلویزیون ال جی جی پلاس فروشگاه تی وی فول
گلدیران از 3 تلویزیون برند جی پلاس خود رونمایی کرد بهترین مشخصات تلویزیون جی پلاس
تلویزیون مارشال MARSHAL ف
صنعت سنگ استان اصفهان
استان اصفهان در تولید سنگ های تزئینی پیشتاز است و ۱۰ درصد سهم بازار سنگ را در اختیار دارد و این در حالی است موانعی بر سر صادرات سنگ و جود دارد، طبق آمار رئیس انجمن معدن داران، استان اصفهان با داشتن ۲۳۰ معدن سنگ و بیش از هزار و ۸۰۰ کارخانه فراوری را با مشکلاتی مواجه کرده است. استان اصفهان از بزرگ ترین تولید کنندگان سنگ های تزئینی کشور است و سنگ بری هایش بالغ بر نیمی از سنگ های فراوری شده بازار کشور را تامین می کنند.
مشکلات
Idle Miner Tycoon

یک بازی شبیه سازیاز استودیوی بازیسازی Fluffy Fairy Games می باشد که به تازگی در مارکت اندروید منتشر شده است. در این بازی شما باید معدن خود را مدیریت کنید و از آن سود به دست آورید. معدن را منفجر کنید و دیوارهای آن را حفاری کنید و فلزات با ارزش از معدن به دست آورید و سطح مالی خود را افزایش دهید. با پیدا کردن فلزات با ارزش پول نقد به دست آورید و برای به دست آوردن پول بیشتر تلاش کنید. ‏شما وظیفه دارید برای افزایش درآمد معدن و افزایش انگیزه کارگ
بسم الله
هر چی جمعه به ساعتهای پایانیش نزدیک میشه اون شعله کوچیک امید تو دلم رو به افول میره و خاموش میشه . انگار خیلی کودکانه از پس قایم باشک تو دعای ندبه و اون کجاست .. کجاست گفتنام منتظر یه معجزه بودم که این هفته دیگه جواب میده ولی حیف که فرج بازی نیست که با دو تا صدا زدن خبری بشه...
تو این ساعتا دنبال یه مرحم میگردم برای دل سوخته ام و مدتهاست هیچی جای دعا رو برام نمیگیره . میخواد آل یاسین باشه و میخواد سمات باشه با اون لحن قدیمی و اون جملات شگفت
منشا بوی بد دهان کجاست
برخی غذاها، شرایط سلامت فردی و عادت های خاص در بین مواردی است، که منجر به بوی بد دهان می شود.
بسیاری از اوقات، با رعایت یک سری نکات بهداشتی می توانید از این ناراحتی پیشگیری کنید.
اگر این روش ها جواب نداد، باید به دندانپزشک مراجعه کنید.
ادامه مطلب
دن پائولو می گوید: شنیده ام که در این کوه معدن هست.
بونیفاتسیو جواب می دهد: خدا نکند که معدن باشد.دن پائولو نمی فهمد که چرا. چوپان توضیح می دهد:مادام که کوه فقیر است از آن ماست؛ اما همین که معلوم شد غنی است، دولت آن را تصاحب خواهد کرد. دولت یک دست دراز دارد و یک دست کوتاه. دست دراز به همه جا می رسد و برای گرفتن است و دست کوتاه برای دادن است و فقط به کسانی می رسد که خیلی نزدیکند...!
#نانوشراب✍ #اینیاتسیو_سیلونه
رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی که بحث تأثیر افزایش قیمت بنزین روی قیمت سایر کالاها و خدمات در دستور کار بود،گفت: پس از آنکه موضوع اصلاح قیمت بنزین در عالی ترین سطح نظام تصمیم گیری شد، وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز در حوزه کاری خودش ورود پیدا کرد.وی با اشاره به اینکه پس از آغاز اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین، کنترل قیمت سایر کالاها توسط وزارت کشور فرماندهی شد و وزارتخانه هایی چون نفت و سایر دستگاه های مرتبط
رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی که بحث تأثیر افزایش قیمت بنزین روی قیمت سایر کالاها و خدمات در دستور کار بود،گفت: پس از آنکه موضوع اصلاح قیمت بنزین در عالی ترین سطح نظام تصمیم گیری شد، وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز در حوزه کاری خودش ورود پیدا کرد.وی با اشاره به اینکه پس از آغاز اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین، کنترل قیمت سایر کالاها توسط وزارت کشور فرماندهی شد و وزارتخانه هایی چون نفت و سایر دستگاه های مرتبط

سوباتان کجاست  ؟؟
چه طوری بریم سوباتان ؟؟
چه زمانی برای رفتن به سوباتان خوبه  ؟؟

سوباتان کجاست  :
سوباتان یه ییلاق بسیار با صفا در 22 کیلومتری شهر لیسار و 36 کیلومتری شهر تالش استان گیلان هستش و 21 کیلومتر تا دریاچه نئور فاصله داره   در زیر مشخص  کردم کجای نقشه است از لیسار جاده ماشین رو به سوباتان نداره و باید برید تالش و از انجا به سوباتان برید
دوستان عزیز که قصد سفر به سوباتان را دارید ما در بالای صفحه گروه هایی که تور سوباتان را برگزار م
خرید سنگ تراورتن در مازندرانبا توجه به مد شدن نماهای رومی در مازندران ،سنگ تراورتن مصرف بسایر زیادی در شمال ایران پیدا نموده است و تقریبا اکثر تولیدات سنگ تراورتن در مناطق شمالی ایران در پروژه های مسکونی اپارتمانی و ویلایی مصرف می شود.جهت خرید سنگ تراورتن در مازندران لازم است چند نکته را بدانید.در زمان خرید سنگ تراورتن از فروشنده بخواهید که معدن مربوط به سنگ مورد نظر را به شما معرفی نماید و از سابقه معدن اطلاعاتی به دست آورید چرا که برخی
پس از ورود به بهشت و جهنم، آخر کار انسان کجاست؟ آیا در یک جا ماندن انسانی که میل به بی‌نهایت دارد، تکراری نمی‌شود و دیگر آن که آیا ممکن است که یک جهنمی، اهل بهشت شود؟آخر کار انسان کجاست؟اگر نگاه به آن عالَم نیز نگاه مادی و فیزیکی باشد، قطعاً این سۆال پیش می‌آید که آخرش کجاست؟ یا آخر کار انسان کجاست؟ چرا که عالم ماده محدود است و به بیان امیرالمۆمنین علیه‌السلام: «هر محدودی قابل شمارش است»؛ چنان چه برای طبیعت آخری بیان شده است، چه در علوم قر
باربری تهران
باربری سراسری تهران با نام تجاری نتسان هر گونه بار و خرده بار شما را به ارزان ترین قیمت از شهرستان ملارد تا نقاط مختلف استان البرز و تهران و حتی تا شهر های دیگر کشور حمل می کند و این مهم در حالی است که به اذعان کیفیت خدمات باربری تهران بالاتر از باربری های دیگر است.
ارزان ترین باربری ملارد کجاست؟
11 - پرمافراست چیست ؟ ( رادیو معدن )
پرمافراست ( permafrost ) یک لایه ی ضخیم منجمد سنگی یا خاکی زیر سطحی است که در طول سال یخ زده باقی مانده است . این اتفاق با سرد ماندن لایه های زیر سطحی زمین به زیر دمای انجماد آب به مدت دو سال یا بیش تر و عمدتاً در عرض های جغرافیایی بالا و مناطق قطبی رخ می دهد ، امّا ممکن است پرما فراست های آلپی در ارتفاعات کوهستانی ، در عرض های جغرافیایی بسیار پایین تر هم وجود داشته باشند .
تهیه شده در رادیو معدن . ( www.radiomadan.ir )
11 - پرمافراست چیست ؟ ( رادیو معدن )
پرمافراست ( permafrost ) یک لایه ی ضخیم منجمد سنگی یا خاکی زیر سطحی است که در طول سال یخ زده باقی مانده است . این اتفاق با سرد ماندن لایه های زیر سطحی زمین به زیر دمای انجماد آب به مدت دو سال یا بیش تر و عمدتاً در عرض های جغرافیایی بالا و مناطق قطبی رخ می دهد ، امّا ممکن است پرما فراست های آلپی در ارتفاعات کوهستانی ، در عرض های جغرافیایی بسیار پایین تر هم وجود داشته باشند .
تهیه شده در رادیو معدن . ( www.radiomadan.ir )
معدن استخراج بیت کوین

ارزهای سنتی - مانند دلار یا یورو - توسط بانکهای مرکزی صادر می شوند. بانک مرکزی می تواند هر زمان که بخواهد بر اساس آنچه فکر می کند باعث بهبود اقتصاد خواهد شد واحد جدید پول را صادر کند.
بیت کوین متفاوت است.
با بیت کوین ، کارگران معادن هر 10 دقیقه بیت کوین های جدید پاداش می گیرند.
میزان صدور در کد تنظیم شده است ، بنابراین کارگران معدن نمی توانند سیستم را تقلب کنند یا بیت کوین ها را از هوای نازک ایجاد کنند. آنها برای تولید بیت ک

این روزها فقط عکس نمکی در خبرها موجود است

بقیه وزیرها کجایند؟

ظریف کجاست؟

رحمانی کجاست؟

غلامی کجاست؟

اگه فرار کردند اعلام بشه که بدونیم فرار کردند.

مثل روزنامه ها می نوشتند شاه فرار کرد

این دفعه بنویسند:

ظریف فرار کرد ... رحمانی فرار کرد ...

غلامی فرار کرد ... سلطانی فرار کرد ...
ای معدن ظهور وفا صاحب الزمانآقا بگیر دست مرا صاحب الزمان
فَصلُ الخِطاب عِندَکُم، إنّی لَکُم مُطیعآیینه ی صفات خدا صاحب الزمان
بی لطف و رحمتت به هدایت نمی رسمبی تو شوم اسیر بلا صاحب الزمان
آلوده ام قبول ولی مُؤمنٌ بِکُمدارم به سینه حب شما صاحب الزمان
رسوا منم که رحمتت از یاد می برمکردی به من همیشه عطا صاحب الزمان
هر شب صدات می زنم و گریه می کنمکی می رسی به داد گدا صاحب الزمان؟
یادی کن از گدای خودت در نوافلتوقت سحر، زمان دعا صاحب الزمان
دارم ا
در میان سنگ های موجود در طبیعت که به دسته های سنگ مرمریت، سنگ گرانیت، مرمر و ... تقسیم بندی می شوند می توان گفت مرمریت ها بعد از گرانیت در رتبه دوم به لحاظ سختی در سنگ قرار دارند.
پروژه هایی در سالهای دور (۲۰ سال گذشته) با سنگ دهبید شایان در فضای بیرونی ساختمان اجرا شده که همچنان با گذشت ۲۰ سال همچنان همان تراوت و تازگی و زندگی روز اول را دارد و هیچ گونه مشکلی برای آن بوجود نیامده است.
کما اینکه سالهاست از سنگ دهبید که از معدن سنگ دهبید استخراج می
رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مرکزی گفت: سنگ تراورتن شهرستان محلات با رایزنی های این سازمان و حمایت های وزارت صنعت، معدن و تجارت ثبت جهانی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی انجمن ملی سنگ ایران به نقل از ایرنا، محمدرضا حاجی‌پور افزود: فرآیند ثبت جهانی سنگ تراورتن محلات با وجود شناخت جامعه جهانی از این محصول حدود یک سال و نیم به طول انجامید. وی ادامه داد: سنگ تراورتن محلات کیفیت، مشخصات فنی و شاخصه‌های خاص منطقه خود را به همراه دارد ک
در کشور حدود ۱۸۰۰ معدن سنگ منجمله معدن سنگ دهبید وجود دارد که تنها ۳۰ درصد آنها فعال هستند.
عدم حمایت از تولید و صادرات، اقتصاد و بازار این محصول را با مشکلات جدی روبرو ساخته است.
ایران یکی از بزرگترین دارندگان معادن سنگ و همچنین یکی از بزرگترین تولید کنندگان سنگ های ساختمانی و تزئینی در جهان بخصوص سنگ دهبید شایان است.
سنگ دهبید شایان همانند معدن سنگ دهبید عمده  تولیدات خود را به صورت خام صادر کرده و مابقی تولید خود را به کارخانه های سنگبری

رهایم نکن خدا! بدون تو دنیا عجیب جای ترسناکی‌ست،چقدر می‌ترسم بدون تو از شب، از تاریکی، از سکوت...چقدر نگرانم، چقدر نفس کم می‌آورم...چقدر دلم برای لمس حضور تو تنگ شده این‌روزهاریشه‌هایم از دل خاک بیرون زده و معلق مانده‌ام میان زمین و هوای تو،منی که خودم را، منی که عزیزانم را، منی که همه چیز جهانم را؛ به تو سپرده‌بودم! حواست کجای جهان پرت شده این روزها؟!دارم می‌ترسم از دنیا، از زمین، از آدم‌هاریشه‌های بیرون زده‌ام درد می‌کند...حواست ک
قبل از انتخاب و خرید سنگ دهبید باید اطلاعات کاملی از انواع و مشخصات سنگ دهبید داشته باشیم تا هم با چشمی باز خرید کنیم و هم اینکه در معرض سو استفاده دلالان قرار نگیریم.
سنگ های ساختمانی به دلیل استخراج آنها از دل کوه و طبیعی بودن آنها از نقش و نگار و زمینه های رنگی متفاوتی برخوردار هستند و نمی توان در تولید آن به لحاظ رنگ و خطو گل دخل و تصرف داشت.
برای مثال اگر قیمت سنگ دهبید ممتاز با سایز ۸۰x۸۰ هر متر دویست و چهل هزار تومان باشد همان سنگ با همان

رئیس‌جمهور گفت: عرضه معادن کوچک و متوسط به بورس و اینکه مردم بیایند یک معدن و یا یک سهامی از معدن را خریداری کنند، موجب می‌شود هم بورس گشایش پیدا کند و هم معادن کوچک و متوسط سریع‌تر فعال شوند.
به گزارش «انتخاب»، سن روحانی رئیس جمهور در مراسم افتتاح طرح توسعه ذوب و انبار کنسانتره مجتمع مس شهر بابک، افزایش ۵۰ درصدی محصولات این مجتمع و رساندن این تولیدات به رقم ۱۲۰ هزار تن را
یارحمان 
تاحالا شده یه نقطه ای از زندگی یهو قفل کنی و بگی من کجام ؟ 
زندگیم کجاست ؟ من از آینده چی میخوام ؟ 
[از روزی که برنامه و هدفم نابود شد ، دیگه اون آدم سابق نیستم] 
همش دنبال یک هدفم که نمیدونم کجاست و چیه ؟ 
اصلا استعداد واقعی من چیه ؟ 
چه کاری رو اگه ادامه بدم موفق تر هستم ؟ 
[از وقتی که اون هدف نابود شد ، همش درگیرم] 
درگیر این سوالات به ظاهر راحت اما از درون سختِ سختِ سخت ! 
به راستی من کجام ؟ 

#دنبال یک ثباتم  یک ثبات درونی و بیرونی 
#
در سایت و وبلاگ های دیگر دیده ام که به جای شرکت فانلند، نوشته اند شرکت فونلاند! 
حالا کدام درست تر است و معنی بیشتری می دهد؟ معلوم است که فونلاند، هیچ معنی ای نمی دهد اما فانلند ، یعنی بازی و سرگرمی ، شرکت فانلند، یعنی شرکت بازی و سرگرمی.
مدیر شرکت بازی و سرگرمی ، «Funland» ، آلیس «Alice» است . در روز سوم ، Alice و دستیارانش Charles و Renton ، به مزرعه شما می آیند. 
آنها می خواهند دره برگ را نابود کنند و انجا را به یک پارک تفریحی و سرگرمی تبدیل کند .
شما نمی خواهی
واسه خیلی از افرادی که با وب سایت 120 کلیک آشنا میشن سوال پیش میاد که وب سایت 120 کلیک با این پلنی که داره خودش چطوری پول درمیاره؟ خوب درسته هر بیزینسی که ایجاد میشه قطعا برای سود و منفعتی هست که برای خودش داره و من قراره توی این مطلب در مورد درآمد خود سایت 120 کلیک صحبت کنم و بگم سودش از کجاست؟
ادامه مطلب
به خاطر جلوگیری از افزایش بیماری سرطان که سر منشا و عامل اصلی آن مصارف سموم شیمیائی سرطانزای خطرناک و کشنده میباشد و همچنین مصرف انواع کودهای شیمیائی بر هم زننده ارگانیسم خاک و درخت و گیاه، یک مرحله به روش محلول پاشی و افزودن به خاک، گوگرد طلائی معدن زرکوه، آفت کش ارگانیک و قارچ و انگل کش ارگانیک را بیازمایید.
آیا تا به حال از خود پرسیده اید که چرا اروپاییان، آمریکاییان، اکثر آسیائیان و … چرا میوه و محصولات باغی، زراعی و کشاورزی که سمپاشی ش
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: قیمت دولتی مرغ ۱۱ هزار ۵۰۰ تومان تصویب شده است.

به گزارش «تابناک» به نقل از تسنیم، رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت، در حاشیه جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران درباره اقدامات این وزارتخانه برای بازار شب عید گفت: ستاد تنظیم بازار به کل مباحث بازار می‌پردازد. ذخیره‌سازی خوبی برای مایحتاج شب عید انجام شده و وزارت جهاد کشاورزی در این زمینه فعال است. نظارت‌ها تشدید خواهد شد.
وی افزود: قیمت دولتی مرغ ۱۱ هزار ۵۰۰ تو
ای نسیم سحر آرامگه یار کجاست؟
مدرک دیپلمم اینجاست ولی کار کجاست؟
هر کجایی که من مدرک خود را بردم
پاسخ این بود که یک پارتی پولدار کجاست؟
روز و شب هر چه دویدم پی همسر گفتند
از برای چو تویی همسر و غمخوار کجاست؟
پدر دختره تا دید مرا با فریاد
گفت اوٌل تو بگو درهم و دینار کجاست؟
خانه در جردن و شمران چه داری بچه؟
پست و عنوان و یا حجره و انبار کجاست؟
ست الماس و گلوبند زمرد که به آن
بکند دختر من فخر در انظار کجاست؟
یک عدد بنز مدل 98 دو در
تا کند فیس در آن در
#مداحی_درخواستیچه سخته بچه ای ندونه مزار مادرش کجاستچه سخته عاشقی ندونه خونه ی دلبرش کجاستمنم و این اشکای جاریمیمیرم از دل بی قراریکی میگه قبرت بی نشونه ؟تو دله من حرم که داری ...حرم تو و حرم شاه کربلا ندارهحرم تو و حرم امام رضا ندارهبی بیه بی حرمی ، دل و دلبرمیدوست دارم که بگم مادرمی دریافت فایل صوتی بانک شعر خیمه کانال تلگرامی ما
صفحه اینستاگرامی ما
”پدر پدربزرگم در معدن کار می‌کرد و سموم نامرئی و مرگباری در معدن وجود داشت. اما بدن معدنچی‌ها، برای حس‌کردنِ سم، به اندازهٔ کافی حساس نبود. بنابراین آن‌ها گاهی‌اوقات با خودشان یک قناری را با قفس‌اش به معادن می‌بردند. بدنِ قناری طوری ساخته شده که به موادِ سمّی حساس است؛ پس قناری به ناجیِ زندگی آن‌ها تبدیل می‌شد. وقتی سطح سم بیش‌ازحد افزایش می‌یافت، قناری دیگر آواز نمی‌خواند، و این سکوت، اخطاری بود برای فرار معدنچی‌ها از معدن. اگر مع
صلاح کار کجا و منِ خراب کجا
ببین تفاوت ره کز کجاست تا به کجا
دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس
کجاست دیر مغان و شراب ناب کجا
چه نسبت است به رندی صلاح و تقوا را
سماع وعظ کجا نغمه رباب کجا
ز روی دوست دل دشمنان چه دریابد
چراغ مرده کجا شمع آفتاب کجا
چو کحل بینش ما خاک آستان شماست
کجا رویم بفرما از این جناب کجا
مبین به سیب زنخدان که چاه در راه است
کجا همی‌روی ای دل بدین شتاب کجا
بشد که یاد خوشش باد روزگار وصال
خود آن کرشمه کجا رفت و آن عتاب کجا
قرار و خواب
شاید به این فکر افتاده باشید که می شود ابزار ها را قوی تر کرد؟ در حالت عادی، اگر با تبر درختان را قطع کنید و یا با چکش به پای درختی ضربه بزنید، می بینید که بیشتر انرژی شما مصرف این کار می شود.

اگر می خواهید ابزارتان را قوی کنید ، اول به مغازه Louis بروید . مغازه او در نقشه Florist / Item shop نام دارد.

در مطلب «خرید و فروش» اموزش خریدن را یاد داده بودم.
حالا به پیش دفترچه که روی میز است بروید و گزینه Update tools را بزنید.
حالا در صفحه جدید، می توانید ابزار های
تحقیق در مورد شن و ماسه ساختمانی شاید بتواند به شما درباره شناخت این مصالح ساختمانی کمک بسیاری کند. شن و ماسه از  مصالح کاربردی و پایه ای و اصلی ساختمان سازی است و قیمت آن به عواملی از قبیل کیفیت و نوع آن بستگی دارد که در هزینه کلی ساختمان نیز تا حد زیادی تاثیر گذار است. دانستن نکاتی در این مورد خالی از لطف نیست که در این مقاله به آن ها اشاره می کنیم.
تحقیق در مورد شن و ماسه ساختمانی
مهمترین نکته این است که مصالح فروش ها شن و ماسه را به صورت تنی ا
در منطق قرآن، عزت واقعی و کامل متعلق به خداوند و متعلق به هر کسی است که در جبهه‌ی خدائی قرار میگیرد. در مصاف بین حق و باطل، بین جبهه‌ی خدا و جبهه‌ی شیطان، عزت متعلق به کسانی است که در جبهه‌ی خدائی قرار میگیرند. این، منطق قرآن است. در سوره‌ی فاطر میفرماید: «من کان یرید العزّة فللّه العزّة جمیعا».(۱) در سوره‌ی منافقون میفرماید: «و للّه العزّة و لرسوله و للمؤمنین و لیکنّ المنافقین لایعلمون»؛(۲) عزت متعلق به خداست، عزت متعلق به پیامبر و به مؤم
محسن بن حسین علیهما السلام جنین بی‌گناهی که به مانند عمویش محسن بن علی علیهما السلام به دست طاغوت‌های زمانه سقط و شهید شد
شیخ عباس قمی در کتاب منتهی الآمال می‌نویسد:
دیگر واقعه سقط جنین است که در کنار حلب واقع شده.
حموی در معجم البلدان گفته است: جوشن کوهی است در طرف  غربی حلب که از آنجا برداشته می‌شود مس سرخ و آنجا معدن او است، لکن آن معدن از کار افتاده از زمانی که عبور دادند از آنجا اسرای اهل بیت حسین بن علی علیهما السلام را؛ زیرا که در میان
باید بی رحم باشی به هرکسی که تونست راحت کنارت بزاره
با یه استدلال با یه حس! 
روی پای خودت باش و فراموش کن و فریاد بزن که فراموشت کنن

× وایولت اورگاردن تموم شد. چه قدر گریه کردم. ولی یه جایی توی گریه های وایولت ته دلم خالی شد. این که وایولت مطمئنه یه سرگردی هست توی سرزمین پری ها و از روحش محافظت میشه و به یاد و مراقب وایولت می مونه. نیست ولی وایولت می تونه حضور قوی و همراهش رو احساس کنه. 
یه لحظه از این که همه کس و همه چیز توی ذهنم فرو ریخته اذیت ش
ساحل چمخاله یکی از زیباترین و در عین حال شاهکار ترین ساحل های موجود در استان گیلان است که همواره به دلیل برخورداری از طبیعتی بسیار زیبا و ساحلی اروپایی علاقه مندان بسیار زیادی را به سوی خود جذب نموده است، برای آن که بتوانید این ساحل را مشاهده کنید و اطلاعات کامل تری از آن دریافت کنید به مقاله ای از وب سایت گیلی شاپ مراجعه کنید، همچنین ار روی نقشه نیز می توانید به این مکان توریستی و بسیار زیبا مراجعه کنید. با مراجعه به این مقاله می توانید به س
وکیل طلاق
طلاق
برای افرادی که در ابتدای امر به نظر خودشان زندگی مشترک دیگر از بین رفته سوالاتی متعدد در ذهنشان وجود دارد که نمونه هایی از آنها را در اینجا عنوان میکنیم. قانون طلاق توافقی کجاست؟  ثبت طلاق در کجا انجام میشود؟   ضوابط طلاق چه مواردی هستند؟ گرفتن طلاق چقدر طول می کشد؟ مدارک لازم برای طلاق چیست؟ طلاق سریع چگونه انجام می گیرد؟ سوالات طلاق را از کی بپرسم؟ آیا طلاق در دوران عقد امکان دارد؟ نمونه دادخواست طلاق وکالت در طلاق چطور اس
محصولات جی پلاس ساخت کجاست؟
بعد از آنکه آمریکا تحریم های خود علیه ایران را افزایش داد، برندهای کره ای ال جی و سامسونگ دیگر نتوانستند، محصولات خود را به ایران وارد کنند.

به همین دلیل تعداد محصولات این دو برند در بازار کاهش یافت و قیمت محصولات این دو شرکت افزایش یافت.

تا اینکه در بهمن ماه سال 1398 اعلام کردند، تابلوهای این دو برند از سر در نمایندگی های فروش شرکت ها پایین کشیده شد

و به جای برندهای کره ای سامسونگ و ال جی، برند های سام و جی پلا
- بابایی زود برگردی! امشب تولدته! یادت نرفته که؟!- نه دختر خوشکلم! یادمه!- با مامان میریم برات کیک می‌گیریم!- مرسی عشقِ بابا!- زود برگرد؛ دیر نکنی، ها!″علی″ پیشانی دخترش را بوسید و گفت: باشه بابا جون، زود میام!″نرگس″ با شوق و ذوق بسیار، پدرش را در آغوش کشید و گونه های سوخته و بی روح اش را غرق بوسه کرد. دخترک سه ساله، عاشق پدرش بود و امشب که شبِ تولد پدرش است، او بیشتر ذوق زده و خوشحال بود تا کسی دیگر، به همین خاطر اصرار داشت که پدرش در بازگشت از کا

علاج العقم فی ایران
یشیر علاج الخصوبة إلى الدواء المتبع من أجل مساعدة أولئك الذین یعانون من مشاكل الحمل ً. لذلك، یتم أخذ المساعدة الطبیة الاصطناعیة لمساعدتهم فی هذه العملیة. منذ أن تم استخدام علاج الخصوبة لعلاج حالات العقم عند المرضى، یشار إلیه أیضًا باسم "علاج العقم" (علاج الخصوبة). هذا النوع من المساعدة الطبیة الاصطناعیة  تساعد علی الإنجاب. و هذه العملیه فی تزاید یوما"بعد یوم.
site : www.dryouna.com

علاج العقم
العقم هو مرض یصیب جهاز التكاثر لدى
باسم رب الجمیل
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «ما وارد ماه شعبان شدیم؛ ماه عبادت، ماه توسّل، ماه مناجات؛ وَ اسمَع دُعائی اِذا دَعَوتُک، وَ اسمَع نِدائی اِذا نادَیتُک؛ فصل مناجات با خدای متعال، فصل مرتبط کردن این دلهای پاکْ با معدن عظمت، با معدن نور؛ این را قدر باید دانست. این مناجات شعبانیّه یک تحفه‌ای است که در اختیار ما قرار داده شده است. خب ما دعا خیلی داریم، همه‌ی این دعاها هم پر از مضامین عالی است، امّا بعضی یک برجستگی خاصّی دارند... ماه شعب
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در بخش فولاد تا پایان امسال به تولید ۲۸ میلیون تن می رسیم که بر این اساس، صادرات ۶ ماهه این صنعت نیز به بیش از ۶ میلیون تن رسیده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، خداداد غریب پور گفت: با توجه به دانش داخلی و بومی سازی های صورت گرفته در بخش معدن و صنایع معدنی، این بخش در برابر تحریم ها کمتر آسیب دیده است.
رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: در صنعت فولاد، از نظر دانش فن
علاج العقم فی ایران
یشیر علاج الخصوبة إلى الدواء
المتبع من أجل مساعدة أولئك الذین یعانون من مشاكل الحمل ً. لذلك، یتم أخذ
المساعدة الطبیة الاصطناعیة لمساعدتهم فی هذه العملیة. منذ أن تم استخدام
علاج الخصوبة لعلاج حالات العقم عند المرضى، یشار إلیه أیضًا باسم "علاج
العقم" (علاج الخصوبة). هذا النوع من المساعدة الطبیة الاصطناعیة  تساعد
علی الإنجاب. و هذه العملیه فی تزاید یوما"بعد یوم.
site : www.dryouna.com

علاج العقم
العقم هو مرض یصیب جهاز التكاثر ل
میگذرد زمان و من مانده ام ساکن.
کجاست ان سیال همیشگی؟
فردا روز بهتریع اینو همیشه مامانم میگه .                                                                                                   امضا:
                                                                                                                                                               مورچه امیدوار

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها